Круглий стіл «Краєзнавство як чинник національно-патріотичного виховання: досвід культурних та освітніх інституцій»

kruglij-stil.jpg 

Програма круглого столу

Міністерство культури та інформаційної політики України
Одеська національна наукова бібліотека
Південний міжрегіональний відділ Українського інституту національної пам’яті
Одеська обласна організація Національної спілки краєзнавців України

запрошують фахівців бібліотек, архівів, музеїв, наукових установ, книгознавців, освітян, культурологів, представників громадських організацій до участі в роботі круглого столу «КРАЄЗНАВСТВО ЯК ЧИННИК НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ: ДОСВІД КУЛЬТУРНИХ ТА ОСВІТНІХ ІНСТИТУЦІЙ» з нагоди Всеукраїнського дня краєзнавства, який відбудеться в Одеській національній науковій бібліотеці 1 червня 2023 року.

Метою круглого столу є консолідація зусиль науковців і практиків у розв'язанні актуальних питань національно-патріотичного виховання, обговорення теоретичних і практичних аспектів участі освітніх та культурних інституцій у реалізації політики пам’яті в Україні; обмін досвідом та визначення сучасних підходів до проведення освітньо-виховних, інформаційних та соціокультурних заходів національно-патріотичного спрямування, перспектив розвитку національно-патріотичного виховання в сучасних умовах.

Формування громадянського суспільства із високою національною свідомістю, почуттям любові та пошани до своєї культури та історії, готовністю до виконання громадських і конституційних обов’язків, а також сприяння збагаченню інтелектуального потенціалу нації, духовному розвитку та створення можливостей для творчого самовираження і самореалізації є пріоритетними завданнями культурних і освітніх інституцій України. Особливої актуальності для подальшого розвитку держави, національної безпеки та успішного майбутнього її громадян це завдання набуло в умовах інформаційної та збройної агресії рф проти України.

Краєзнавство є важливою складовою національно-патріотичного виховання, засобом збереження історичної пам’яті народу та національних традицій, вшанування предків, а також знаряддям формування у громадян правової культури, ціннісного ставлення до держави, суспільства, духовної і культурної спадщини. Пізнання «малої батьківщини», її минулого й сучасного є вагомою передумовою формування національно свідомої особистості, її активної участі в житті держави, а також усвідомлення громадянами України власної відповідальності за розвиток успішної країни від чого безпосередньо залежить майбутнє незалежної України і добробут її громадян.

Круглий стіл відбудеться на базі Одеської національної наукової бібліотеки у змішаному форматі (онлайн/наживо). 

Усі зареєстровані учасники після завершення заходу отримають електронний сертифікат.

 

Контакти оргкомітету:

Відділ краєзнавства «Одесика» Одеської національної наукової бібліотеки
65023, м. Одеса, вул. Пастера, 13,
+380487231185, onnbodesyca@gmail.com

Ліна Арюпіна,

заступник генерального директора ОННБ з наукової роботи та інформатизації

 

+380666344221

Євгенія Бережок,

завідувач відділу краєзнавства «Одесика»

 

+380953164861

 Інші публікації:

Круглий стіл «Краєзнавство як чинник національно-патріотичного виховання: досвід культурних та освітніх інституцій»

Створено: 19.05.2023
Оновлено: 05.06.2023
Переглядів: 3583
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.