Товариський шаховий турнір

Указом Президента від 29 червня 1994 року № 340/94З в Україні кожну другу суботу вересня відзначається День фізичної культури і спорту. В 2022 році це свято припадає на 10 вересня.

9 вересня 2022 року до Дня фізичної культури і спорту в читальному залі ОННБ (вул. Акад. Філатова,1) у рамках партнерського проєкту «Хід конем» спільно з Громадською організацією «Одеська міська федерація шахів» був проведений товариський шаховий турнір. У турнірі взяли участь шахісти-військовослужбовці з Одещини. Їх із особливою пошаною привітала видатна українська шахістка, гросмейстер, заслужений майстер спорту України Наталя Жукова.

foto_1.jpg

Пані Наталя відзначила, що саме завдяки мужності, відвазі українських військових ми маємо нагоду збиратися в мирній Одесі, а така гра, як шахи, сприяє розвитку не лише логічного мислення, а й навичок стратегії, тактики, що надважливо саме для воєнної справи. Н. Жукова подарувала почесним гравцям прапор України, який супроводжував її на європейських турнірах. Синьо-жовтий прапор рясніє надписами подяки та любові українським військовим різними мовами – англійською, італійською, українською, румунською та ін.

foto_2.jpg

Віцепрезидент Одеської міської федерації шахів Олександр Фурер подякував військовим за час, який вони знайшли для зустрічі з видатною шахісткою та адміністрації ОННБ за можливість зустрічатися та організовувати турніри для різних категорій гравців на базі читального залу ОННБ (вул. Акад. Філатова,1).

foto_3.jpg

Заступник генерального директора ОННБ, заслужений працівник культури Ольга Миколаївна Бєльницька привітала почесних гостей і гравців із прийдешнім святом та подарувала військовим буклет з історії Одеської національної наукової бібліотеки.

foto_4.jpg

До Дня фізичної культури і спорту в Україні в читальному залі ОННБ (вул. Акад. Філатова, 1) ескпонується книжково-ілюстративна виставка «Спорт для всіх і кожного».

foto_5.jpg

Запрошуємо усіх охочих ознайомитися із виставкою.

Створено: 13.09.2022
Переглядів: 425
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.