Допрем'єрний показ документального фільму «Покоління "золотої алеї"». Анонс

12.jpg

17 грудня 2021 року Одеська національна наукова бібліотека спільно з СУСПІЛЬНЕ|ОДЕСА запрошують на допрем'єрний показ документального фільму «Покоління "золотої алеї"».

Фільм створений на замовлення АТ НСТУ Кропивницька регіональна дирекція і з 22 грудня буде показаний на всіх каналах мережі Суспільного.

Творці стрічки прагнули показати формування цінностей в 90-ті роки та їхнього переосмислення із зародженням ринкової економіки на прикладі покоління, працевлаштованому на речовому ринку.

Проєкт розповідає ту історію обласного центру, що стала для міста своєрідною точкою відліку. Майже чверть століття ринок є своєрідною візитівкою Хмельницького. Це – мінімодель зародження і розвитку нових для пострадянських країн відносин. Містяни впізнаватимуть в героях себе, своїх рідних.

В основу фільму лягли історії трьох людей, в житті яких ринок зіграв ключову роль. Історії Сергія Самойленка, Наталії Багрій, Алли Менарсланової вплітаються в ретроспективну та нинішню історію ринку та показують еволюцію цінностей та становлення ринкових відносин.  

У відкритті заходу візьмуть участь Олена Кваша, продюсерка СУСПІЛЬНЕ|ОДЕСА, творча група фільму та представники ЗМІ регіону.

Під час допрем'єрного показу експонуватиметься книжкова виставка, яка включатиме науково-популярні видання, присвячені зародженню ринкових відносин в Україні.

Запрошуємо взяти участь в допрем'єрному показі документального фільму, що відбудеться 17 грудня 2021 року о 14.00 у головному читальному залі.

Захід буде проведено з дотриманням усіх карантинних вимог.

Координатор: 063-122-68-80 ,  Діденко Алла Валеріївна

Читайте також:

Документальне кіно в бібліотеці [репортаж]
Передпокази фільмів «Покоління Золотої Алеї» та «Кіровоградщина: життя на урані» відбулися на Суспільне Одеса

Створено: 15.12.2021
Оновлено: 21.12.2021
Переглядів: 1160
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.