Передпоказ-презентація документального фільму «Кіровоградщина. Життя на урані». Анонс

17 грудня 2021 року Одеська національна наукова бібліотека спільно та СУСПІЛЬНЕ | ОДЕСА запрошують на передпоказ-презентацію документального фільму «Кіровоградщина. Життя на урані»

11.jpg

Фільм створений на замовлення АТ НСТУ Кропивницька регіональна дирекція і з 22 грудня буде показано на всіх каналах мережі Суспільного.

У фільмі комплексно розглядається тема уранових ресурсів області:

  • у чому причини кризи уранодобувного підприємства Схід СЗК;
  • майбутнє уранових шахт;
  • уран та радон впливають на жителів області і як мінімізувати їх шкоду для здоров'я? 

Спікерами фільму стали науковці-академіки, доктори і кандидати наук, заступник Міністра енергетики, голова Енергоатому, керівництво Схід ГЗК і профспілки, головний лікар обласного онкодиспансеру, шахтарі та їхні родини. До тематичної дискусії долучилися керівництво області - голови ОДА і обласної ради, профільні громадські організації України та Чехії. 

У відкритті заходу візьмуть участь Олена Кваша, продюсерка СУСПІЛЬНЕ | ОДЕСА та творча група фільму, провідні екологи, науковці, освітяни, представники ЗМІ регіону.

Під час предпоказу-презентації експонуватиметься книжкова виставка, яка включатиме науково-популярні видання, присвячені добувній промисловості України, розробці уранових родовищ, безпеці та моніторингу екологічної ситуації в Україні.


Запрошуємо взяти участь в предпоказі-презентації документального фільму, що відбудеться 17 грудня 2021 року о 12.00 у головному читальному залі ОННБ.

Захід буде проведено з дотриманням усіх карантинних вимог.

Координаторка: 063-122-68-80, Діденко Алла Валеріївна

Читайте також: 
Документальне кіно в бібліотеці [репортаж]
Передпокази фільмів «Покоління Золотої Алеї» та «Кіровоградщина: життя на урані» відбулися на Суспільне Одеса

Створено: 14.12.2021
Оновлено: 21.12.2021
Переглядів: 1223
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.