Долучаємося до Національного тижня читання!

 1.jpg

Шановні книголюби!

Чудова новина!!! Одеська національна наукова бібліотека підтримує ініціативу Українського інституту книги та долучається до Національного тижня читання, який триватиме з 13 по 19 грудня.


Розпочинаємо тиждень з “Вечірки книголюбів”, яка відбудеться 13 грудня о 16:00 в головному читальному залі ОННБ.

 У програмі вечора:

  • авторські читання з молодою письменницею, сценаристом, режисером документального кіно і телебачення Віталією Бабущак;
  • музичне вітання у виконанні викладачів та студентів Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової (керівник – Ольга Щербакова, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри камерного ансамблю Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової, голова Одеського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки);
  • цікаві інтерактиви – дискусія “Моя улюблена книжка”, написання фанфіку та ін. (будьте готові експериментувати!).

 У рамках тижня  будуть презентовані книжкові виставки:

  • “Книжковий БУМ!: лови новинку 2020-2021!” – найкращі видання української та світової літератури, отримані за державною програмою поповнення бібліотечних фондів;
  • “Знайди свою книжку!” – найпопулярніші видання, що увійшли до щомісячної рубрики від книголюбів ОННБ “Топ-5 книжок місяця” у 2021 році.

А також наші фахівці готують серію публікацій на сайті ОННБ за темою – “Читай! Формат не має значення!”, в яких розкажуть найдопитливішим читачам про електронні ресурси та сучасні альтернативні способи читання.

Чекаємо на вас, друзі! Читаймо разом, читаймо з усією країною!


До уваги відвідувачів – спеціальна святкова фотозона, де вони зможуть відчути себе VIP-читачем та зробити селфі на згадку.

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог.

Відвідування ОННБ можливе за умови наявності у відвідувачів:

  • негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, яке проведене не більш як за 72 години до відвідування закладу;
  • або документа, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою вакцини чи двома дозами вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях;
  • одужання особи від COVID-19, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).


Читайте також:
В Одессе состоится “Вечеринка книголюбов”: когда и где? /Одесская Жизнь, 13.12.2021/
Вечірка книголюбів в Одеській національній науковій бібліотеці /ОННБ, 14.12.2021/


 

Створено: 09.12.2021
Оновлено: 15.12.2021
Переглядів: 1418
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.