Творча зустріч з Юлією Матту

11.jpeg

10 липня 2021 року в літньому читальному залі «LITERA» відбулася творча зустріч з Юлією Матту.

Юлія Миколаївна Семиряд – письменниця, журналістка, бібліотекарка, громадська діячка, волонтерка. Ця тендітна жінка не залишила байдужим жодного із гостей. Стільки талантів поєдналося в одній людині, стільки досвіду в царинах різних діяльностей! Самостійно вивчила англійську мову, успішно викладає її на волонтерських курсах для дітей та молоді з інвалідністю (переселенців зі Сходу), щороку видає новий роман, подорожує світом з метою дослідження бібліотек різних країн.

Писати та вдосконалюватися – то її внутрішня потреба.

На зустрічі Юлія представила свої книжки «Жашківські равлики», «Багалія», «Коли злітають літаки», «#39.11». Ці романи об’єднує розповідь про жінок, які шукають своє власне «Я», жінок, які прагнуть саморозвиватися та реалізовуватися, бо, як зазначила наша гостя, саме такий спосіб життя дозволяє залишатися весь час у тонусі та бути молодим.

Як представник бібліотечної спільноти Юлія за підтримки газети «Культура і життя» поклала початок «бібліотечному туризму». Письменниця подорожує світом, щоб познайомитися з бібліотеками інших країн, поспілкуватися з бібліотекарями світу і об'єднати цей культурний прошарок. Юлія Матту наголошує, що бібліотеки варті відвідування туристами не менш, ніж музеї, театри, собори…

5.jpg 8.jpg

Сучасна бібліотека, стверджує гостя, це платформа для творчості, спілкування, навчання.

Культуролог, філолог, викладач, дослідник творчості українських письменників, що була присутня на зустрічі, Тетяна Петрівна Ананченко зазначила, що твори Юлії Матту насичені оптимізмом, особливою енергетикою! Тетяна Петрівна підтримала жваву бесіду з гостею, утворився такий собі творчий тандем. Діалог був напрочуд насичений – говорили і про письменницьку діяльність, і про розвиток бібліотечних проєктів, і про жіноцтво на творчій ниві…

10-1.jpg 7.jpg

Творча зустріч показала, що в будь-якому віці людина може досягти успіхів на новому поприщі. Варто лише прислухатися до своїх бажань і не боятися рухатися вперед. Юлія Матту – яскравий тому приклад.

Створено: 12.07.2021
Переглядів: 351
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.