В Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться презентація міжнародного мультимедійного проєкту «Kyiv Review»

afisha-enco.jpg

9 липня о 12:00 в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться відкриття мультимедійної фотовиставки італійського фотографа Енцо Дель’Аква «Kyiv Review». Проєкт став можливим завдяки підтримці муніципалітету міста Мілан, Генерального Консульства України в Мілані та культурної асоціації «Україна Плюс – Мілан».

Цей проєкт реалізовувався італійським позаштатним фотографом Енцо Дель'Аква протягом двох років шляхом повного занурення в реалії столиці України для того, щоб зрозуміти її духовну сутність, безпідставні вигадки про неї і її сувору дійсність. Київ - це не тільки столиця країни, це свого роду своєрідне дзеркало, яке  показує традиції українців, що приїхали сюди з усіх регіонів країни, це майже як Мілан сімдесятих. Відчувши цей аспект української столиці, автор задумав реалізувати експозицію, яка б різнилася від класичної фотовиставки наміром залучити глядачів в емоційну подорож і тим самим допомогти їм зрозуміти безпідставність неправдивих стереотипів, що дуже часто негативно впливають на об’єктивне бачення динамічної та водночас складної дійсності України.

enzo.jpg Енцо Дель’Аква народився в Мілані в 1966 році. Позаштатний фотограф, він працює в галузі мистецтва вже багато років. Його фотографічні здобутки були виставлені на деяких найпрестижніших міжнародних виставках, присвячених сучасному мистецтву, включаючи Armory Artweeks New York, Basel Art та Basel Art Miami та багатьох інших, у визначних містах, включаючи Лондон, Париж, Барселону, Брюгге, Мілан, Венецію, Болонью, Рим і Палермо. З 2019 року він співпрацює з асоціацією "Ucraina Più – Milano APS" в Мілані з метою сприяння приверненню уваги до ініціатив українсько-італійської громади. Асоціація, що базується в Мілані, зобов'язана своїм народженням групі українських жінок, координованій Іриною Луць, та співпрацює з різними українськими асоціаціями та структурами по всьому світу.

Виставка буде відкрита з 9 до 18 липня 2021 року.

Читайте також:

Мультимедійна фотовиставка «Kyiv Review» [Репортаж з відкриття виставки] //  Офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки. - 13.07.2021.

Известный итальянский фотограф с выставкой в Одессе
// ГРАД.ua. - 9.07.2021.

“Kyiv Review” exhibition in Odessa by the Italian photographer Enzo Dell’Acqua // The Odessa Journal. - 10.07.2021. 

Уте Кільтер. Enzo dell’Acqua об Украине посредством представления Киева // МІТЄЦ. Мистецька ініціатива тимчасового єднання цінностей. - 10.07.2021. 

Створено: 05.07.2021
Оновлено: 24.07.2021
Переглядів: 1084
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.