Творча зустріч з Юлією Матту

p2211609.jpg

10 липня 2021 р. об 11.00 в літньому читальному залі «LITERA» відбудеться творча зустріч з Юлією Матту.

Українська письменниця, журналістка, громадська діячка, бібліограф Київської районної бібліотеки ім. О. Герцена, авторка нового проєкту «Matto-school».

В  2019 р. Юлія започатковує ще один проєкт «Бібліотечний туризм», за підтримки газети «Культура і життя». Юлія – людина, яка подорожує світом, досліджує бібліотеки інших країн, інноваційні напрями в роботі бібліотек та їх фахівців.

Під час творчого спілкування є нагода поговорити про книги Юлії Матту «Жашківські равлики», «Багалія»,  «Коли злітають літаки», «#39.11» та ін.

Юлія Матту не пише про душевні терзання своїх героїнь, вона закликає читачів дивитися на світ широко розплющеними очима, не боятися змінити життя, поставити на кін примарну стабільність в пошуках нових вражень і можливостей. Перед читачем відкриються далекі горизонти і він побуває в Дубаї, Карпатах, Акапулько, Барселоні, Жашкові. Головне – не боятися – мріяти і діяти!

 Запрошуємо бібліотечних фахівців та усіх, хто цікавиться сучасною українською літературою!

Створено: 07.07.2021
Переглядів: 431
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.