← Література з питань права (за червень 2020 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Аброськін В. В. Адміністративно-правові засади забезпечення Національною поліцією України публічної безпеки в умовах антитерористичної операції : монографія / В'ячеслав Васильович Аброськін ; Харків. нац. ун-т внутріш. справ ; худож. оформл. О. А. Гугалова-Мєшкова. – Харків : Фоліо, 2019. – 285 с. : фот.

Анотація

Монографія присвячена аналізу адміністративно-правових засад забезпечення Національною поліцією України публічної безпеки в умовах антитерористичної операції. У монографії акумульовано унікальний, дійсно безцінний досвід забезпечення прав і свобод громадян, забезпечення законності та правопорядку в державі в умовах ведення гібридної війни, протидії діяльності незаконних російських та проросійських збройних формувань у війні на сході України. Окреслено методологію дослідження адміністративно-правових засад діяльності поліції щодо забезпечення публічної безпеки в умовах антитерористичної операції.

Монографія може бути корисною для науковців, працівників правоохоронних органів та громадських організацій, які уповноважені в рамках наданих їм повноважень брати участь у забезпеченні публічної безпеки в умовах антитерористичної операції.