← Література з питань права (за червень 2020 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Балендр А. В. Професійна підготовка фахівців з охорони кордону в країнах Європейського Союзу: теорія і практика : монографія / Андрій Васильович Балендр ; Нац. акад. Держ. прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького. – Хмельницький : НАДПСУ, 2020. – 503 с.

Анотація

Монографія містить теоретичні та методологічні основи професійної підготовки фахівців з охорони кордону в країнах Євросоюзу. У виданні визначено сутність, зміст, особливості уніфікованої підготовки європейських прикордонників, подано характеристику та методику розробки Галузевої рамки кваліфікацій сфери охорони кордону та здійснено класифікацію прикордонних відомств країн ЄС за типом підготовки персоналу.

Монографія призначена для науково-педагогічних працівників, офіцерсько-викладацького складу, фахівців у галузі теорії і методики професійної освіти, керівників закладів вищої освіти із специфічними умовами навчання, слухачів, курсантів та науковців, які досліджують особливості професійної підготовки правоохоронців в європейському контексті.