До 150-річчя О.М.Стіліануді. Анонс

5-1.jpg

З 27 січня по 5 лютого 2018 року у відділі мистецтв ОННБ експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка-огляд «Гармонії Олександра Стіліануді»: до 150-річчя від дня народження українського живописця О.М.Стіліануді.

Олександр Миколайович Стіліануді (1868-1948), живописець і педагог, грек за походженням, життя якого було пов’язане з Одесою. Він був членом-засновником та довгий час незмінним секретарем Товариства південноросійських художників; склав величезний архів документів товариства. В одеській пресі можна знайти багато відгуків про життя та творчість Стіліануді, майстра імпресіоністичного пейзажного живопису.

У 2002 р. ОННБ брала участь у видавничому проекті «Кириак Костанди и художники-греки в Одессе» (спільно з Одеською філією Грецького фонду культури та Одеським художнім музеєм), у якому йдеться і про творчість О.Стіліануді.

Експозиція містить матеріали і популярні видання, численні статті з періодики та ілюстративні матеріали, що широко висвітлюють життєвий і творчий шлях художника, розрахована на широке коло користувачів. Виставка супроводжуватиметься бібліографічними оглядами представленої літератури.

Створено: 18.01.2018
Переглядів: 469
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.