До 255-річчя графа Луї-Олександра-Андре де Ланжерона. Анонс

3.jpg

З 24 січня по 1 лютого 2018 року у відділі краєзнавства «Одесика» експонуватиметься книжково-ілюстративна виставка «Олександр Федорович Ланжерон – воїн і реформатор»: до 255-річчя від дня народження графа Луї-Олександра-Андре де Ланжерона, воєначальника, державного діяча.

Олександр Федорович Ланжерон (граф Луї-Олександр-Андре де Ланжерон (1763-1831) у 1815 р. був призначений херсонським військовим губернатором і градоначальником Одеси. Як генерал-губернатор він сприяв економічному розвитку нашого міста та краю, розвитку торгівлі, освіти і культури. Найбільшою заслугою О.Ф.Ланжерона як градоначальника було запровадження у 1819 році режиму порто-франко (італ. porto francoвільний порт).

Книжкова експозиція висвітлює життєвий шлях О.Ф.Ланжерона, його громадську діяльність та діяльність в галузі економіки. На виставці буде представлено біографічні документи з фонду ОННБ, періодичні та ілюстративні видання, які розкривають значний внесок Ланжерона у розвиток півдня України. Виставка розрахована на широке коло користувачів і супроводжуватиметься бібліографічними оглядами представленої літератури.

Створено: 18.01.2018
Останнє оновлення: 25.01.2018
Переглядів: 569
© 2020 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.