Українська етнологія

18 грудня 2014 р., напередодні відзначення Дня св. Миколая, в ОННБ ім. М.Горького працівникам та відвідувачам бібліотеки, в тому числі учням ЗОШ №26, було представлено вистави «Вертеп» та «Сватання» за участі театрального гуртка «Джерело», у якому задіяні студенти історичного факультету ОНУ ім. І.І. Мечникова.

На історичному факультеті ОНУ імені І.І.Мечникова 15 років тому був започаткований фольклорно-етнографічний проект «Джерело». Під керівництвом доцента кафедри археології та етнології України, к.і.н. Наталії Петрової на основі автентичних матеріалів студенти проводять етнографічні реконструкції. Так, цього року в рамках вивчення курсу «Українська етнологія», завдяки проведеним етнографічним дослідженням, студенти відтворили сценарії та провели реконструкції традиційних українських звичаїв та обрядів – «Вертеп» та «Сватання».

Інші матеріали на дану тему 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Створено: 23.12.2014
Переглядів: 1377
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.