← Література з питань медицини (за березень 2019 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Медична та фізична терапія при бойових ушкодженнях на етапах відновного лікування : [монографія] / Борис Анатолійович Пустовойт, Сергій Андрійович Калмиков, Юлія Сергіївна Калмикова, Ліана Вячеславівна Дугіна, Олександр Леонідович Бородай ; передм. О. М. Хвисюк. – Харків : Планета-Прінт, 2019. – 303 с. : іл.

Анотація

У монографії визначено особливості сучасної балістики: механогенез і патогенез вогнепальних поранень кінцівок, вибухової травми та мінно-вибухового поранення; розкрито основні підходи до долікарської, кваліфікованої та спеціалізованої хірургічної допомоги пораненим, анатомо-топографічні особливості м’язового апарату верхньої та нижньої кінцівки; особливості застосування фізичної терапії при полі структурних ушкодженнях кінцівок. Надані методи оцінки ефективності застосування програм фізичної терапії. Матеріали підготовлені на підставі вивчення літературних джерел та особистих досліджень.

Монографія розрахована на фахівців з фізичної терапії, лікувальної фізичної культури, ортопедії та травматології, медичних працівників, які приймають участь в операції об’єднаних сил та студентів закладів вищої освіти, спеціалізації «Фізична терапія», «Травматологія та ортопедія».