← Література з питань медицини (за березень 2019 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Бредесен Д. Альцгеймер – не вирок! : ReCODE: перша програма лікування й профілактики спаду когнітивних функцій : пер. з англ. / Дейл Бредесен ; пер. Ольга Бершадська. – Київ : Форс Україна, 2018.– 317, [3] с. + 1 додаток.

Анотація

Кожен знає когось, хто видужав від раку, але й досі ніхто не згадає нікого, хто видужав від хвороби Альцгеймера. У книжці «Альцгеймер – не вирок!», що змінює парадигму, доктор медицини Дейл Бредесен наводить найдієвіше поради щодо профілактики, запобігання, а можливо, й перемогти в двобої з хворобою Альцгеймера. У книжці зауважено, що хвороба Альцгеймера – це не лише одне захворювання, як наразі вважають, а аж три. Автор означує 36 метаболічних чинників (живильні мікроелементи, гормональний рівень, сон), які можуть викликати «скорочення» в мозку і знизити когнітивні функції.

Книга дарує нові надії широкому загалу пацієнтів, няням, лікарям і лікувальним центрам, дає змогу зазирнути всередину науки і пропонує покроковий план, який фундаментально змінить наше сприйняття хвороби Альцгеймера і навіть те, що ми про неї думаємо.