← Енциклопедії, довідники (за травень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Уривалкін О. Довідник з історії України : у 2 т. / Олександр Миколайович Уривалкін. – Кам'янець-Подільський : Друкарня "Рута", 2018.

Т. 1 : З найдавніших часів й до кінця XIX століття. – 2018. – 495 с. : іл.

Анотація

Книга «Довідник з історії України» складається з двох томів та охоплює період з початку заселення території сучасної України до сьогодення. У першому томі відображаються події з найдавніших часів й до кінця ХІХ століття. Для створення цього видання використано відомості з численних історичних джерел, розробки вітчизняної та зарубіжної історіографії, сучасні дослідження.

«Довідник з історії України» з одного боку є цікавим історичним путівником, а з іншого – написаний живою, зрозумілою мовою енциклопедичним довідником з історії нашої Батьківщини і життєвий шлях окремих осіб. Рубрики – «Чи знаєте Ви, що…», «Це цікаво», «Історична Довідка», «Історичний портрет», «Історичні терміни і поняття»; ілюстраціями, картами, а також великою кількістю цікавої інформації, пропонують читачу зробити захоплюючу подорож в минуле, зустрітися з її героями, заглянути в маловідомі сторінки вітчизняної історії.

Даний довідник може бути корисний учням загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та коледжів. Він стане у пригоді також студентам для систематизації знань, осмислення історичних подій та вироблення навичок аналітичної роботи. Учителям цей довідник допоможе зробити урок цікавим та активізувати самостійну роботу учнів. Крім того, буде корисним широкому загалу читачів, хто цікавиться вітчизняною історією, у вирішенні питань, які постають під час засвоєння навчальної, науково-популярної та художньої історичної літератури і перегляду програм ТV.