← Енциклопедії, довідники (за травень 2018 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Нормативно-методичний довідник по обґрунтуванню виробничих затрат в зерновому господарстві Степу України / Анатолій Васильович Черенков, Володимир Степанович Рибка, Вікторія Олександрівна Компанієць, Алла Олексіївна Кулик, Олена Володимирівна Ковтун ; ДУ Ін-т зернових культур НААН України ; за ред. Анатолій Васильович Черенков, Володимир Степанович Рибка. – Дніпро : Ін-т зернових культур НААН України, 2017. – 243 с.

Анотація

У науково-практичному довіднику для умов господарювання зони Степу України викладені методичні рекомендації по обґрунтуванню по елементних нормативів трудових, грошово-матеріальних та енергетичних затрат на виконання технологічних операцій при вирощуванні та збиранні зернових і зернобобових культур. Отримана вихідна нормативна інформація наведена в розрахунку на 1 га. Вона є необхідною складовою при розробці технологічних карт, складанні бізнес-проектів, технічному та економічному обґрунтуванні агрозаходів на основі впровадження у виробництво прогресивних інновацій при застосуванні перспективної системи машин та інших елементів науково-технічного прогресу.

Базовими витоками при підготовці цього нормативного матеріалу послужили результати наукових досліджень Інституту зернових культур України, відділу ціноутворення і кон’юктури ринку ННЦ «Інститут аграрної економіки» НААН України, Українського науково-дослідного інституту продуктивності агропромислового комплексу.

Нормативний довідник розрахований на керівників і спеціалістів сільського господарства, наукових працівників аграрного профілю, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, а також служб агросервісну, фірм та окремих підприємців.