Декада релігійної літератури

21 липня 2014 р. в головному читальному залі ОННБ ім. М. Горького стартував щорічний проект «Духовними сходами» – декада релігійної та релігієзнавчої літератури. Цьогоріч він проводиться вже вшосте. В програмі декади – книжкова виставка «Перлини релігієзнавчої літератури з фондів ОННБ ім. М.Горького». На ній представлено релігієзнавчі дослідження останніх років, а саме сучасні дослідження про церковне та релігійне мистецтво; релігійний чинник у суспільстві; методика викладання релігієзнавства та християнської етики; історичні розвідки; православна Одещина; сучасні видання з патристики та життя святих.

Під час огляду виставки: Марія Ткаченко – викладач ПНПУ ім. К.Д. Ушинського, Наталя Стряпко – викладач Одеської дитячої музичної школи № 6

Добірка літератури окремих підрозділів виставки присвячена 700-річчю від дня народження преподобного Сергія Радонезького; Блаженнішому Володимиру, Митрополиту Київському і Всієї України та співпраці покійного з ОННБ ім. М.Горького». А також «Книги-дарунки Високопреосвященішого Агафангела, митрополита Одеського і Ізмаїльського», які були подаровані бібліотеці у 2014 році.

Володимир Ханжи – доцент кафедри філософії і біоетики Одеського національного медичного університету і Тамара Кухарук, завідувач ВЗГР ОННБ

В програмі декади: огляди представленої на виставці літератури, зустрічі з фахівцями, викладачами релігієзнавства, музики та християнської етики, а також радіо та прес-презентації новітніх видань. Особливо увагу привертають нові книжки київського видавництва «Дух і літера».

 

Бібліотека запрошує усіх бажаючих ознайомитися з експозицією та поринути у світ сучасного релігієзнавства.

 

Під час радіоогляду з радіоведучою Іриною Колесник

 

Створено: 23.07.2014
Переглядів: 1150
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.