Культурний фронт – воєнному фронту

00.jpg

Культурний фронт – воєнному фронту. В ОННБ зібрали 10 тисяч грн для передачі у фонд «Повернись живим»

В Україні 16 лютого відзначають День Єднання, започаткований за вісім днів до початку повномасштабної війни Росії проти України. 

Щойно Одеська національна наукова бібліотека відправила 10 тисяч гривень для передачі на потреби ЗСУ у фонд «Повернись живим», які було зібрано під час проведення Великої Одеської Бібліоночі-VI.

Прикметно, що передача коштів відбулася саме у День Єднання. Це патріотичне свято – ровесник нинішньої війни – набуває вагомого змісту в час найважчих випробувань особисто для кожного з нас та для збереження цілісності української держави. Указ про започаткування в Україні нового свята – Дня єднання – Президент України Володимир Зеленський підписав 14 лютого 2022 року на тлі попереджень розвідки про можливу війну, щоб ще більше згуртувати українців.

Особливо символічно, що цей колективний донат для наших захисників було зібрано на благодійних локаціях шостої Великої Одеської Бібліоночі у Міжнародний день дарування книг та День Закоханих 14 лютого. За це Одеська національна наукова бібліотека вдячна партнерам заходу – Одеській обласній організації Національної спілки письменників України, видавництву «Гельветика», ПРАТ «ENNI Foods», Одеській обласній філармонії ім. Д. Ойстраха, Одеському обласному центру української культури, Одеському академічному українському театру імені В. Василька, патрульнiй поліції Одеської області, Одеській обласній бібліотеці для юнацтва,  ГО «Бібліополіс», міжнародному модельному агенству «Royal Family Models», творчому союзу офісу «Одеса – місто літератури ЮНЕСКО», Мистецькій школі №11 м. Одеса, а також -  невтомним креативним бібліотекарям, які власноруч готували лоти для благодійного аукціону та миттєвої лотереї, організовували майстер-класи.

Створено: 16.02.2024
Оновлено: 21.02.2024
Переглядів: 1073
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.