Патріотична зустріч «Непереможний вогонь української волі»

foto-01.jpg

1 листопада 2023 року в Одеському автомобільно-дорожньому фаховому коледжі відбулася патріотична зустріч, у рамках якої фахівці Одеської національної наукової бібліотеки презентували книжкову виставку «Непереможний вогонь української волі». Експозиція містить видання, що розкривають і аналізують історичний перебіг, причини та наслідки подій, що відбуваються нині в Україні, у час воєнного вторгнення з боку рф. Зацікавленість до таких книжок сьогодні надзвичайно висока, адже вони допомагають зрозуміти, що відбувається і на фронті, і в тилу; зорієнтуватися і не розгубитися у шаленому вирі подій.

foto-02.jpg foto-02a.jpg

Відкрив захід Євген Федотов, викладач дисципліни «Захист України» Одеського автомобільно-дорожнього фахового коледжу. Він підкреслив значущість і необхідність обізнаності не тільки щодо подій нинішньої російсько-української війни, а й розуміння глибинних процесів, що стосуються національної самосвідомості і самоідентичності.

foto-03.jpg

З бібліотечним оглядом книжкової експозиції виступила Тамара Кухарук, завідувач відділу соціокультурної діяльності ОННБ. Вона зосередила увагу присутніх   на виданнях, що розкривають тяглість традицій українського війська від славетних часів козацтва до нинішніх героїв, що боронять нашу землю, відстоюють, іноді ціною власного життя, нашу незалежність, наше майбутнє.

foto-04.jpg foto-04a.jpg

Детально про видання, присвячені сучасним героям – захисникам та захисницям України, розповіла Наталія Броварська, провідний бібліотекар відділу соціокультурної діяльності ОННБ.

foto-05.jpg

Власними спогадами та досвідом волонтерської роботи поділилася одеситка Марія Попова.

foto-06.jpg

Викладач коледжу Алла Леонідова розповіла про особисті враження від книжок, у яких  постає доля наших співвітчизників, що пережили страшні часи окупації, чи  досі живуть на тимчасово окупованих територіях,  – зворушливі  історії, свідчення, щоденники, які нині оприлюднюються.

foto-07.jpg

Учасники заходу мали можливість детально ознайомитися з книжками, представленими на виставці. Особливу увагу і зацікавленість з боку  учнів коледжу привернули видання: «24.02. Щоденник війни» Андрія Мероника, «Волонтерські історії» Людмили Охріменко, «Наша столітня. Короткі нариси про довгу війну» Володимира В'ятровича, «Незламні. Книжка про спротив українських жінок у війні з російськими загарбниками» Вікторії Покатіс та інші.

foto-08.jpg foto-08a.jpg

Світлина на пам’ять

foto-09.jpg

Створено: 02.11.2023
Переглядів: 1379
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.