Базові цифрові навички для людей елегантного віку


9 серпня в Хабі цифрової освіти Одеської національної наукової бібліотеки відбувся перегляд освітнього серіалу на національній освітній платформі Дія.Освіта для студентів Університету третього віку на тему «Базові цифрові навички для людей елегантного віку».

Теми серій освітнього серіалу відповідають на найпоширеніші запити та розбираються в ситуаціях, з якими часто стикаються люди старшого віку.

Серіал містить 10 серій, під час яких онуки розповідають старшим родичам, як встановити месенджери на смартфон, користуватися пошуковиками, записатися до лікаря, поповнити мобільний рахунок та користуватися хабами цифрової освіти.

Після перегляду серій з учасниками тренінгу було проведено практичні заняття на перевірку нових цифрових навичок, володіння якими наразі стало необхідністю задля розв'язання побутових питань:

  • оплата комунальних послуг;
  • поповнення мобільного рахунку;
  • онлайн-замовлення ліків;
  • реєстрація та спілкування у соцмережах.
Створено: 10.08.2023
Переглядів: 1403
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.