НОВЕ ВИДАННЯ ПРЕСТИЖНОГО РЕГІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ «ЛЮДИ ДЕЛА» - В ОННБ (Анонс)

123-1.jpg 2.jpg

Люди справи - це не просто звання, це образ життя, вважають організатори конкурсу. 11 серпня 2023 року газета-ювіляр «Вечерняя Одесса», якій нещодавно виповнилося 50 років, у залі рідкісних видань і рукописів ОННБ на вул. Пастера, 13, презентує третє видання книги конкурсу «Люди дела» пам’яті свого першого редактора та ініціатора конкурсу Б.Ф.ДЕРЕВ’ЯНКА.  

Презентацію видання відвідають лауреати конкурсу різних років. До слова, колектив ОННБ, її генеральний директор Ірина БІРЮКОВА та заступник генерального директора ОННБ з бібліотечної роботи Ольга БЄЛЬНИЦЬКА стали лауреатами конкурсу «Люди дела» 2019 року. Ось цитата з видання:

1-1.jpg

«Спільна робота і дружба пов’язують газету не лише з Всесвітнім клубом одеситів, а ще й з колективом ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ НАУКОВОЇ БІБЛІОТЕКИ. «Вечерняя Одесса» підтримала проєкт літнього читального залу «Літера», брала участь у багатьох значних проєктах бібліотеки. А їх за минулий рік було чимало. У 2019-му ОННБ відзначила 190-річчя, і це стало помітною подією. Колектив під керівництвом генерального директора Ірини БІРЮКОВОЇ, заступника директора з бібліотечної роботи Ольги БЄЛЬНИЦЬКОЇ впровадив низку масштабних соціокультурних проєктів. Додати до цього реставрацію читальних залів, оцифровку 600 екземплярів колекції старовинної гравюри з фондів бібліотеки – і стане зрозуміло, чому журі беззастережно погодилося із думкою редакції і назвало колектив лауреатом конкурсу «Люди дела».

День проведення презентації чергового видання про впливових людей Одещини співпадає з 26-ю річницею загибелі Бориса Федоровича ДЕРЕВ’ЯНКА. Газетярі у цей день традиційно присвячують свої творчі здобутки його пам’яті.

Запрошуємо відвідати книжково-ілюстративну виставку «Його зброєю було слово», присвячену ініціатору конкурсу «Люди дела» Борису ДЕРЕВ’ЯНКУ.

3.jpg

Створено: 08.08.2023
Переглядів: 1316
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.