Презентація книжки Миті Великоні «Зображення незгоди: політичні графіті та вуличне мистецтво постсоціалістичного переходу». Анонс.

22 травня 2023 року о 15.00 у відділі рідкісних видань та рукописів Одеської національної наукової бібліотеки  (вул. Пастера, 13) відбудеться творча зустріч з Митею Великонею, доктором філософії, професором культурології, керівником Центру культурологічних і релігійних досліджень Люблянського університету (Словенія) та презентація його книжки «Зображення незгоди: політичні графіті та вуличне мистецтво постсоціалістичного переходу», яку вже було перекладено та опубліковано п’ятьма мовами. Українська версія вийшла цими днями  у Видавничому домі «Гельветика» (м. Одеса).   

foto-1-1.jpg 00.jpg

На сторінках видання науковець розмірковує про значення графіті та вуличного мистецтва як певного засобу масової інформації у контексті соціально-політичних перетворень у країнах постсоціалістичних Балкан і Центральної Європи. Як зазначає автор: «У книзі теоретизуються дискусії про політичні графіті та вуличне мистецтво з метою продемонструвати різні методологічні підходи з чотирьох поглядів: контекст, автор, власне робота й аудиторія».

У рамках заходу експонуватиметься книжкова виставка «Мистецтво  графіті та стріт-арту»

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до знакової події.

Де і коли:
Дата:
22.05 | понеділок
Час: 1
5:00-17:00 

Місце: Одеська національна наукова бібліотека (вул.Пастера, 13)

З метою убезпечення відвідувачів, у разі повітряної тривоги, бібліотекарі зорієнтують і допоможуть дістатися до укриття, розташованого  у внутрішньому дворику ОННБ.

 

Телефон для довідок: 763-06-03, 718 – 53- 39

Створено: 16.05.2023
Оновлено: 23.05.2023
Переглядів: 1005
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.