Майстер-класи «З Україною в серці». Анонс

foto-1.jpg foto2.jpg foto-3.jpg

Під час Великої Одеської «Бібліоночі — V з нагоди Міжнародного дня дарування книжок та Дня всіх закоханих 14 лютого запрошуємо відвідати творчий простір «З Україною в серці».

На вас чекатиме: майстер – клас з витинання від Маріанни Панасюк, народної майстрині, члена Національної спілки майстрів народного мистецтва, фахівця Одеського обласного центру української культури.

Разом з мисткинею ми створимо витинанку «Дерево життя», яка стане справжнім оберегом, спроможним радувати та надихати. Адже, якщо оберіг зроблено своїми руками, то він набуває чарівної сили, несе щастя, мир і злагоду, що так потрібні у нинішні складні часи.

foto4.jpg foto5.jpg

Цікавим буде і майстер-клас з виготовлення валентинки читацьких симпатій від бібліотекарки Вікторії Нестерчук. І нехай ця валентинка своїми яскравими синьо-жовтими кольорами засвідчує нашу палку любов до України!

Разом ми створимо не тільки гарні та креативні валентинки, але і подаруємо один одному гарний настрій та позитивні емоції.

Запрошуємо всіх бажаючих поринути у чарівний світ мистецьких композицій та отримати естетичну насолоду з виготовлення власного шедевру!

Чекаємо вас 14 лютого 2023 р. у залі наукових працівників ОННБ (вул. Пастера, 13) з 17.00 до 20.00.

 

Телефон для довідок 718-53-39

Створено: 09.02.2023
Переглядів: 385
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.