«Книжкова Love Story» – презентація книжкової виставки-інсталяції та літературна вікторина

foto-1.jpg

14 лютого 2023 року в День усіх закоханих та Міжнародний день дарування книг під час проведення Великої Одеської БібліоНочі-V в Одеській національній науковій бібліотеці буде презентовано захопливу книжкову виставку-інсталяцію та відбудеться літературна вікторина «Книжкова Love Story».

foto-2.jpg foto-3.jpg

День усіх закоханих – це надія на кохання. На виставці-інсталяції будуть представлені улюблені класичні та сучасні художні твори, вірші, бестселери про найсокровенніше, про перше кохання, аби показати всю багатогранність такого яскравого почуття, як любов. Будуть презентовані історії про війну, кохання та віру. Твори, які завжди торкаються душі, а особливо зараз, коли війна стала частиною нашого життя.

Попри війну, кохання розквітає та запалює очі закоханих. Любов дозволяє долати нас будь-які перешкоди та незгоди, робить нас сильнішими та викликає натхнення на перемогу. Нас не зламати, тому що почуття сильніші, а життя продовжується.

Ми також запрошуємо гостей відвідати романтично-гумористичну вікторину. Її учасники, виконавши завдання, отримають чудовий презент, гарний настрій та незабутні спогади!

 

Чекаємо на гостей 14 лютого 2023 р. з 17:00 до 21:00.
 Місце проведення – головний корпус, довідково-інформаційний відділ.

Створено: 07.02.2023
Переглядів: 295
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.