Книголюби, маємо гарну новину!

00-1.jpg

Попри виклики воєнного часу, Одеська національна наукова бібліотека долучається до Національного тижня читання, який відбудеться з 12 по 18 грудня. Це вже вдруге Український інститут книги під егідою Міністерства культури та інформаційної політики ініціює подібну загальнонаціональну акцію з метою підтримки промоції читання та українського книговидання. В рамках Національного тижня читання об'єднуються читачі, письменники, бібліотекарі, видавці та книгарі по всій країні.

Протягом цьогорічного Національного тижня читання УІК опублікує і поширить інформацію про найбільш популярні книжки в українських книгозбірнях: у 7 жанрах популярної художньої літератури та в 7 жанрах популярної літератури нон-фікшн — по парі добірок на кожен день тижня. Попередньо, УІК було проведено масштабне опитування серед бібліотек України, до якого долучилася і ОННБ.

Національний тиждень читання в Одеській національній науковій бібліотеці розпочнеться із щирої літературно-музичної зустрічі, яка відбудеться 12 грудня о 13:00 у читальному залі ОННБ (вул. Акад. Філатова, 1).

У програмі:

  • презентації та бібліографічні огляди виставок: «Незламні видавці — незламним читачам» — книжкові новинки видані в Україні після повномасштабного вторгнення; «Знайди свою книжку!» — найпопулярніші видання із традиційної рубрики на сайті ОННБ «Топ-5 книжок місяця»;
  • натхненні поетичні читання від відомого одеського поета Андрія Хаєцького;
  • українські пісні від талановитого дуету «LIFT» (вокал — Денис Дмитренко, гітара — Віталій Дунар), які зігріють серця;
  • літературно-мистецький простір «Музи не мовчатимуть!» (за участі Тетяни Станіславівни Овчаренко, кандидата культорології).

На протязі тижня слідкуйте за нашими сторінками в соціальних мережах — ми плануємо ділитися з Вами книголюбськими цікавинками.

Запрошуємо долучитися до акції, адже книжки стають розрадою та допомогою у всі часи.

У разі повітряної тривоги бібліотекарі проведуть відвідувачів до найближчого укриття.

Створено: 09.12.2022
Оновлено: 12.12.2022
Переглядів: 1241
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.