«Безоплатна правова допомога в Україні»

01.jpg

У рамках програми «Інформаційно-контактного центру правової допомоги», що здійснює ОННБ у співпраці з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області, 11 листопада об 11.00 в читальному залі ОННБ (вул. Акад. Філатова, 1), відбудеться лекція консультанта, головного юриста Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області Владислава Маркова на тему «Безоплатна правова допомога в Україні».

Життя є найбільш непередбачуваною матерією з усіх, що відомі людству. Часом виникають обставини, які змушують людину приймати вкрай непрості рішення або ж шукати вихід зі складних ситуацій. Саме право є ключем до розв'язання багатьох задач.

Водночас бувають випадки, коли особа потребує кваліфікованої правничої допомоги. Остання особливо актуальна для тих, хто опинився у складних життєвих обставинах в цей неспокійний час. Тут у пригоді може стати безоплатна правова допомога, інститут якої активно розвивається в Україні.

Під час лекції аудиторія отримає відповіді на питання:

Що таке безоплатна правова допомога?
Як і де отримати безоплатну правову допомогу?
Як звернутися по правову допомогу до системи БПД?
Як утворена система безоплатної правової допомоги в Україні?
Яка роль держави у системі безоплатної правової допомоги?
Яку діяльність провадять юридичні клініки?
Яку роль відіграють громадські об’єднання у сфері безоплатної правової допомоги?

Вхід вільний.

Створено: 09.11.2022
Переглядів: 1427
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.