Бібліотечна зустріч «Скарби бібліотеки — молоді»

foto-00.png

13 вересня Одеська національна наукова бібліотека на базі Одеського автомобільно-дорожнього фахового коледжу провела бібліотечну зустріч «Скарби бібліотеки — молоді».

foto-01.jpg

Бібліотекарі розповіли викладачам і учням коледжу про історію Одеської національної наукової бібліотеки — найстарішої книжкової скарбниці півдня України, про її фонд, а також про сучасну роботу, під час військової агресії РФ.

foto-02.jpeg foto-02-2.jpeg

Тамара Кухарук, завідувач відділу соціокультурної діяльності, зробила бібліографічний огляд книжкової виставки «Одещина — мій рідний край».
Вона окреслила основні віхи 90- річної історії Одеської області, розповіла про її самобутню і різнобарвну культуру та представила добірку сучасних наукових та популярних видань, путівників, фотоальбомів, присвячених Одесі та Одещині.

foto-03.jpeg

Вікторія Нестерчук, провідний бібліотекар відділу соціокультурної діяльності, ознайомила учасників зустрічі з новими виданнями технічної літератури за фаховим напрямом коледжу. Увагу присутніх передусім привернули навчальні посібники: Рудасьов В. Б. «Автомобіль. Теорія експлуатаційних властивостей» (2020), Кваша Е. М. «Автомобільна шина. Розрахунок і процеси зміни стану при експлуатації» (2011) та інші.

foto-04.jpeg


Викладачі коледжу зацікавилися сучасними дослідженнями з медіаграмотності, адже нині, у час перенасиченого інформаційного простору, їм важливо навчити молодь оцінювати отримувану інформацію та протистояти впливу різноманітних фейків.

Увагу викладачів та учнів коледжу привернули також книжки, які присвячені нормам та культурі сучасної української мови та правопису.

Учасники заходу мали можливість детально ознайомитись і реферативно попрацювати з новими виданнями з фонду ОННБ. Наприкінці зустрічі викладачі коледжу і учні висловили щиру вдячність бібліотекарям і зауважили, що «подібні зустрічі – надзвичайно корисні, вони не тільки сприяють фаховому зростанню, а й дають певний інтелектуальний і творчий заряд, що відкриває нові горизонти».

foto-07.jpeg foto-08.jpeg

Створено: 14.09.2022
Переглядів: 1121
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.