Доступність державних сервісів для осіб похилого віку

foto1.png

У рамках програми «Інформаційно-контактного центру правової допомоги»  15 липня  в читальному залі ОННБ (вул. Акад. Філатова, 1) відбулася зустріч  з головним юристом сектора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги  Владиславом Марковим на тему: «Доступність державних сервісів для осіб похилого віку».

foto3.jpg

Турбота про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме літні люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі, бути наполегливими і толерантними.

Люди похилого віку мають право на користування усіма соціально-економічними та особистими правами і свободами, закріпленими Конституцією України та Законами України. На порталі та у застосунку державних послуг «Дія» вводяться нові функції. Застосунок оновлено, у ньому з'явилися нові типи цифрових документів.

Сьогоднішня тема лекції -  «Доступність державних сервісів для осіб похилого віку»  спрямована допомогти у встановлені застосунку «Дія» та ознайомитись з переліком послуги  що надається.

foto2.jpg

Під час лекції було проведено практичні заняття щодо подання заявки на отримання державної допомоги єПідтримка.

Дія — це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний і людяний. На порталі можна отримати онлайн 72 державні послуги, а в оновленому мобільному застосунку — доступ до 13  цифрових документів. Серед документів: ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження, довідка переселенця (ВПО), а також COVID-сертифікати.

Особливої уваги заслуговує революційна технологія Дія. Підпис — найзахищеніший електронний підпис просто у смартфоні.

foto4.jpg foto5.jpg foto6.jpg
Створено: 16.07.2022
Переглядів: 820
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.