Доступність державних сервісів для осіб похилого віку. Анонс

zavantazhennya_3.jpg

У рамках програми «Інформаційно-контактного центру правової допомоги» 15 липня об 11.00 в читальному залі ОННБ (вул. Акад. Філатова, 1) відбудеться  зустріч  з головним юристом сектора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Владиславом Марковим на тему: «Доступність державних сервісів для осіб похилого віку».

Люди похилого віку мають право на користування всіма соціально-економічними та особистими правами і свободами, закріпленими Конституцією України, Законами України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні», «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», іншими законодавчими актами, які регулюють відносини у цій сфері.

Детально про особливості та способи отримання електронних документів через портал Дія розповість Владислав Марков. Фахівець дасть ґрунтовні відповіді на всі актуальні питання.

Вхід вільний.

Створено: 14.07.2022
Переглядів: 974
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.