«Одвічні цінності буття – любов, родина і життя!»: святкова програма до Дня родини в ОННБ

9 липня в рамках бібліотечного проєкту родинного дозвілля в Одеській національній науковій бібліотеці пройшла святкова програма для дітей і для дорослих «Одвічні цінності буття – любов, родина і життя!», присвячена Українському дню родини. Програма покликана привернути увагу до читання та спрямована на відродження культури родинного читання та спілкування з книгою.

foto1.jpg

У цей особливий день в бібліотеку прийшли діти з батькам і можна було спостерігати справжнє диво – як книга об’єднує, надихає, розкриває кращі риси, як тягнуться до книжок діти та з яким захватом говорять про це батьки.

foto-2.jpg

Втілення бібліотечного проєкту порадувало зустріччю з багатодітними родинами. Катерина Антипова, координатор ГО «Одеська міська рада багатодітних родин» наголосила на визначальній ролі книги і бібліотеки у житті сучасної родини та підкреслила, що багатодітні родини є гордістю міста і серед тих, хто завжди допомагає і підтримує це Одеська національна наукова бібліотека. «Добра гарна книжка завжди є в арсеналі кожної родини, без книжок немає виховання, тому і без бібліотеки неможливе життя будь якої родини» - зауважила пані Катерина.

foto_3.jpg 4.jpg

Дітям запропонували затишний літературно-святковий майданчик, де вони слухали казки народів світу та дізнались про сучасне розмаїття видань дитячої літератури: пригодницькі книжки про принцес і піратів, про тварин і загадкових істот, захоплюючі казки і енциклопедії для допитливих, книжки-іграшки, книжки-пазли, 3D-книжки та багато іншого.

Окрема виставка «Свята українського народу: традиції і сучасність» була присвячена традиціям та звичаям українського народу в минулому та сьогоденні. Під час бібліографічного огляду провідний бібліотекар відділу обслуговування користувачів Тетяна Гюмюшлю особливу увагу приділила сімейним звичаям українців, що є найбільшим скарбом духовної культури українського народу.

foto-5.jpg

Згуртував дітей і дорослих арт-майданчик «Мріємо і малюємо разом», на якому батьки з дітьми могли продемонструвати свої творчі здібності. Це ще одна чудова можливість розкрити власні творчі здібності, адже бібліотека це територія креативних ідей.

foto-6.jpg

Несподіваним сюрпризом стала спеціальна анімаційна програма «Мандрівка в країну казок» за участі артистів «Всеукраїнського козацького центру культури і спорту». Жвава, весела пригода повела малечу у світ чарів.  А далі було читання казок, ігри, конкурси, вікторини, фокуси, а від фотосесії з казковими персонажами діти були у захваті. Після веселощів всі присутні отримали подарунки і призи від волонтерів центру.

foto7.jpg foto8.jpg

Вражаючою стала музична програма «Чарівна мелодія» за участі колективів Одеської обласної філармонії імені Давида Ойстраха – ансамбля народних інструментів «Мозаїка» та тріо бандуристів «Мальва».

Гості насолоджувалися виступами Івана Бащука, заслуженого артиста естрадного мистецтва; Наталії Моісеєвої, лауреата Міжнародного конкурсу читців імені А. Сови; Ніни Морозевич, заслуженого діяча мистецтв України; Галини Сукеник, заслуженого артиста України.

Яскраве музичне вітання у виконанні справжніх майстрів сценічного мистецтва супроводжувалася аплодисментами вдячних глядачів.

9.jpg

Насамкінець зробили гарні фотографії на пам’ять про незабутній день у бібліотеці.

Створено: 11.07.2022
Переглядів: 958
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.