Презентація книжки «”Зоряний час” нашої юності. Про команду КВВ Одеського інституту народного господарства» (Одеса: ОНЕУ 2022)

01.jpg

7 липня 2022 року в Одеській національній науковій бібліотеці відбулася презентація рукопису видання «Зоряний час нашої юності. Про команду КВВ Одеського інституту народного господарства» (Одеса, 2022) за участі автора Олександра Галяса, та керівника проєкту, ректора Одеського національного економічного університету Анатолія Ковальова.

Унікальне колекційне видання присвячено команді Клубу Веселих та Винахідливих (КВВ) Одеського інституту народного господарства (нині – Одеський національний економічний університет), яка влітку 1972 року отримала сенсаційну перемогу у телевізійному турнірі найвеселіших та найвинахідливіших, прославивши таким чином інститут на всю країну. Олександр Галяс був учасником команди, тому в основі книги – його особисті враження, спогади учасників подій, газетні статті, уривки із виступів команди, безліч цитат з конкурсів різних років, унікальні фотографії тощо. Автор згадав не лише тих, кого ми бачили на телеекрані чи сцені, а й тих, хто перебували «за кулісами» подій, але без кого команда просто не існувала б.

02.jpg

У вітальному слові Ірина Бірюкова, генеральний директор ОННБ, заслужений працівник культури України  наголосила на важливості збереження і поширення культурних та творчих традицій міста та актуальність дослідження КВВ як унікального соціокультурного явища. 

03.jpg

Анатолій Ковальов, ректор Одеського національного економічного університету, доктор економічний наук, професор був свідком тих подій і охоче підтримав ідею автора написати таку книжку. Він зауважив, що успіх університетської команди КВВ це одна із найяскравіших у столітній історії Одеського національного економічного університету і у книзі Олександра Галяса вона знайшла гідне відображення.

04.jpg 05.jpg

Нині Одеський національний економічний університет проводжує традицію культури КВВ та проводить активну культурну роботу, що є унікальним засобом розвитку творчого потенціалу молоді, пізнавальної активності, естетичного виховання і запрошує абітурієнтів долучитися до яскравого студентського життя та отримати сучасну професію.

06.jpg

Олександр Галяс, письменник, журналіст, заступник редактора одеської газети «Порто-Франко» поділився спогадами про життя Клубу веселих та винахідливих, розповів про широко відомих його учасників та згадав дотепні жарти.

07.jpg 08.jpg

Приємними враженнями від презентації нової книжки поділилися Геннадій Степаненко, журналіст, редактор «Українського радіо. Одеса» та Тетяна Щурова, завідуюча відділом мистецтв ОННБ, заслужений працівник культури України.

09.jpg 10.jpg

Під час заходу експонувалася книжкова виставка творчого доробку Олександра Галяса, що дивує різноманіттям і ґрунтовністю досліджуваних тем.

Окрема експозиція була присвячена історії культури КВВ в Одесі, що став символом свого часу і особливим феноменом молодіжної культури, який позначився на культурі міста та країни і долі її учасників.

11.jpg 12.jpg

Дякуємо всім учасникам за цікаву зустріч і приємне спілкування!

Бажаємо автору творчого натхнення, нових цікавих книжок та уважних, допитливих читачів!

Створено: 08.07.2022
Оновлено: 09.07.2022
Переглядів: 1153
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.