«Чарівні візерунки»: майстер-клас з української народної вишивки

Шановні користувачі!
Запрошуємо вас відвідати майстер-клас з української народної вишивки «Чарівні візерунки», який проведе майстриня-вишивальниця Любов Кантаржи.

foto-00.jpg

Народною вишивкою Любов Петрівна захоплювалася з дитинства. «Вже багато років свого життя я займаюся вишиванням і щоразу, сідаючи за шитво, завмираю перед незбагненним чаром процесу творіння краси, сповненої таємницєю та глибоким змістом…», - ділиться думками майстриня. 

foto-01.jpg foto-02.jpg

Коли дивишся на її роботи, бачиш, скільки щирої любові, захоплення, скільки інтуїтивного розуміння народної традиції вкладає художниця в свою роботу. Здається, ніби потрапляєш у казковий сад, що це сама природа - чудова, рідна, українська, яка немов оживає в її творах. Дивовижні вишивки ниткою і бісером –  жовтогарячі, ніжно-блакитні, білі, червоні, зелені - розквітають, як чудові квіти.

У рамках заходу експонуватиметься виставка авторських робіт Любові Кантаржи та відбудеться перегляд книжкової добірки за темою «Українська народна вишивка».

foto-03.jpg foto-04.jpg

Запрошуємо скористатися можливістю не тільки насолодитися чудовими зразками авторської вишивки, а і зазирнути у таїну творчості!  

 

Захід відбудеться 19 травня о 12.00 
у приміщенні читального залу за адресою: вул. Акад. Філатова, 1.

Вхід вільний. Запрошуємо усіх охочих!

 Телефон для довідок - 098 296 17 29

Створено: 17.05.2022
Оновлено: 18.05.2022
Переглядів: 627
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.