Тренінг-практикум «Міжнародні бази повнотекстових електронних ресурсів колекцій книг і журналів»

foto-1.jpg

 

11 травня у читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки по вул. Акад. Філатова, 1, фахівці бібліотеки провели тренінг-практикум для науковців та бібліотекарів на тему «Міжнародні бази повнотекстових електронних ресурсів колекцій книг і журналів».

Метою тренінгу-практикуму є ознайомлення з міжнародними базами даних: Elsevier; Springer Nature; Taylor & Francis, які надають вільний доступ до повнотекстових журналів та книг і є найбільшим джерелом наукового контенту для цільової аудиторії бібліотеки – науковців, дослідників та студентів.

Слухачі тренінг-практикуму отримали навички пошуку необхідної наукової інформації та підбору рецензованих журналів, а знання, здобуті тут, розширять можливості для колаборації зі світовою науковою спільнотою.  

3.jpg 4.jpg

Відкрито зал, де користувачі зможуть скористатися комп’ютером, доступом до мережі Інтернет та безкоштовним Wi-Fi. Така опція є актуальною як для  науковців, студентів, так і для осіб, які є вимушеними переселенцями і не мають змоги користуватися власним комп’ютером.

279863883_5653165004713435_3809470826945013249_n.jpg 

Генеральний директор ОННБ Ірина Бірюкова та фахівець
довідково-інформаційного відділу Алла Діденко

Звертаючись до учасників тренінгу, генеральний директор ОННБ Ірина Бірюкова наголосила на важливості вільного доступу до міжнародних повнотекстових баз даних, та зазначила, що бібліотека, як науково-методичний центр, забезпечує консультаційну допомогу у пошуку необхідних джерел інформації, використанні електронних ресурсів та баз даних власної генерації.

Створено: 12.05.2022
Оновлено: 13.05.2022
Переглядів: 322
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.