Святкові дива у бібліотеці

Новорічно-різдвяні свята – найулюбленіші, вони позначені очікуванням снігу, прикрашеної ялинки, блиску різнобарвних іграшок і, звичайно ж, новорічних подарунків.

Незвичайний подарунок у ці дні приготувала всім бажаючим Одеська національна наукова бібліотека. У старовинній книгозбірні нині творяться справжні дива. Тут відбуваються різноманітні новорічні заходи, лунають новорічні мелодії та радісний сміх. До послуг відвідувачів - тематичні фотозони, де можна зробити святкові фото на пам’ять.

От і 26-27 грудня 2021 року бібліотека з радістю зустрічала гостей. Бібліотечний новорічний уїкенд у найстарішій книгозбірні України подарувала прийомним сім’ям і дитячому будинку сімейного типу Служба у справах дітей Балтської міської ради Одеської області, а діткам з одеських багатодітних сімей - громадська організація «Одеська міська рада багатодітних родин». 

foto-1.jpg

На юних гостей чекала цікава екскурсійна програма «Святкова бібліомандрівка», зустріч із загадковою, зовні сріблясто-холодною, а взагалі дуже доброю, веселою Сніговою королевою, яка, готуючись до зустрічі з ними, встелила снігом вулиці міста. Вона розповідала цікаві новорічні історії та казки і зачаровувала усіх присутніх, які завдяки їй пройнялися духом Нового року та Різдва.

foto-2.jpg foto-2-2.jpg
foto-2-3.jpg foto-2-4.jpg

Відвідувачі заходу подорожували затишними залами бібліотеки, слухали «Чарівні історії старовинної книгозбірні». Увагу гостей привернули святкові виставки «Чарівність зимових свят: звичаї, традиції, обряди України та світу», «Новий рік за східним календарем», «Світ чудес святого Миколая», «Йдемо на костюмований бал», «Скарбничка казок». Усі книжки, окрім того, що дають корисну та цікаву інформацію, налаштовують на святкову хвилю, створюють піднесений настрій та бажання торкнутися кожної книжечки і, врешті решт, прочитати їх усі.

foto-3.jpg foto-3-2.jpg

Відвідувачі також взяли участь у багатоденному мистецькому марафоні «Зимові історії – новорічні дива», метою якого є створення величезної святкової листівки, яка вбере в себе енергію добра усіх разом взятих учасників марафону. А ще кожен бажаючий міг зробити власну подарункову листівку, взявши участь у майстер-класі «Новорічний дарунок».

foto-4.jpg foto-4-2.jpg foto-4-3.jpg

Надзвичайно приємно бачити дитячі оченята, наповнені цікавістю, теплом, світлом, щастям і добром! І вдвічі приємніше, коли та радість і посмішки викликані відвідуванням БІБЛІОТЕКИ!

Дуже важливо змалечку прищеплювати любов до книги, виховувати дбайливе ставлення до книжкових скарбів, доносити до малечі, що книга – надійний друг і порадник на все життя.

Завітайте до нас на святкову екскурсійну програму «Від Миколая до Різдва» і створіть собі новорічний настрій!

Ми підготували для вас багато цікавого!

Екскурсії відбуватимуться за попереднім записом

28, 29 грудня 2021 року та 2, 8, 9 січня 2022 року.

Початок об 11:00 та 15:00.

Довідки та попередній запис за телефоном : 380733240569

Вартість – 100 грн з особи.

 

Створено: 28.12.2021
Переглядів: 826
© 2022 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.