Калейдоскоп ажурних візерунків

У рамках святкових заходів з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек 28 вересня у великому читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки відбувся майстер-клас з витинанки під керівництвом Маріанни Панасюк – народної майстрині з витинанки, лауреата обласної премії ім. Ростислава Палецького, заснованої Одеським обласним центром української культури.

Майстриня розповіла про історичні витоки витинанки – одного із стародавніх видів українського народного декоративного мистецтва, про способи виготовлення витинанок, про символи-обереги, особливості їх використання та техніку виконання. Учасники майстер-класу з великим задоволенням займалися цим витонченим видом творчості, – витинали дерево як символ життя та янгола-охоронця, поринувши у чарівний світ народного декоративного мистецтва – у  світ витинанки.

Результатом майстер-класу стали власноруч виготовлені учасниками ажурні композиції – витинанка «Дерево життя» і «Янгол-охоронець».

Фоторепортаж

foto-1.jpg foto-2.jpg
foto-3.jpg foto-4.jpg
foto-5.jpg foto-6.jpg
foto7.jpg foto-8.jpg
foto-9.jpg foto-10.jpg
foto-11.jpg foto-12.jpg
Створено: 30.09.2021
Переглядів: 456
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.