Вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек!

vseukrayinskij-den-bibliotek.jpg

Дорогі друзі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який символічно збігається зі світлим святом – Віри, Надії, Любові та їх матері Софії!

Цей день символізує визнання державою  високої місії бібліотек та глибоку повагу суспільства до своєї духовної спадщини, освіти, науки та культури.

Майбутнє країни неможливе без знання власної історії, усвідомлення свого минулого. Подвижницька праця бібліотекарів полягає в плеканні та примноженні безсмертних цінностей нашого народу, є значущою в утвердженні обраного нами європейського майбутнього. Сьогодні ми разом пишемо нову історію нашої країни!

Сучасна бібліотека – це унікальний світ, де гармонійно поєднуються книга і технології, традиційне і новітнє, минуле і майбутнє. І цей світ чекає на кожного з нас!

У цей святковий день бажаємо вам невичерпної енергії, доброго здоров’я, родинного щастя, нових творчих успіхів та звершень задля процвітання нашої рідної України!

Створено: 30.09.2021
Переглядів: 455
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.