Конкурс з розв’язання шахових задач. Анонс

3 жовтня 2021 р. в рамках «Клубу родинного дозвілля» в читальному залі ОННБ (вул. Акад. Філатова,1) одразу після завершення турніру «Крок до майстерності» відбудеться

 

Конкурс з розв’язання шахових задач.

1-й етап: «Історія шахової композиції: шатрандж і поява шахів»

 

Захід організовано спільно з Громадською організацією «Одеська міська федерація шахів», з якою Одеська національна наукова бібліотека реалізовує партнерський проєкт «Хід конем».

Лейтмотивом сезону осінь-зима 2021/2022 з розв’язання задач буде історія шахової композиції від шатранджа до розквіту етюдної творчості в XIX столітті.

Учасники конкурсу будуть розділені на дві групи:1) гравці з 3-м розрядом і вище;2) гравці без розряду і ті, хто має 1-й юнацький розряд.Розв’язання шахових задач проходитиме в два тури, які триватимуть по 45 хвилин і міститимуть 12 завдань (всього 90 хвилин і 24 завдання).Для учасників також буде підготовлена історична шахова вікторина.

Конкурс з розв’язання шахових задач складатиметься з трьох етапів. Після чого за підсумками відбудеться фінал за участі кращих гравців.

На переможців чекають медалі, почесні грамоти та цінні призи!Конкурс проводитиме Рустем Горбенко, багаторазовий чемпіон Одеської області з розв’язання шахових задач.

Бажаємо учасникам вдалих партій, блискучих ходів та правильних рішень!

Створено: 29.09.2021
Оновлено: 30.09.2021
Переглядів: 456
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.