Підсумки Х конкурсу читацьких відгуків «Книголюб-2021». Анонс

1632834045100.jpg

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Запрошуємо всіх, хто цікавиться новинками вітчизняного книговидання, взяти участь у підведенні підсумків Х ювілейного конкурсу читацьких відгуків «КНИГОЛЮБ – 2021», які будуть оголошені під час святкування професійного свята – Всеукраїнського дня бібліотек, що відбудеться 30 вересня 2021 року о 14.00 у відділі рідкісних видань та рукописів ОННБ.

Переможці конкурсу отримають винагороди: грошову премію від меценатів ОННБ, Дипломи І, І, ІІІ ступеня та Електронні сертифікати.

img_3739.jpg img_3748.jpg

Конкурс був започаткований як партнерський проєкт ОННБ та Ротарі клубу «Одеса-Рішельє» з метою привернення уваги до книги та читання, вивчення уподобань користувачів ОННБ та підвищення читацької активності взагалі. Конкурс читацьких відгуків – це не тільки шанс проявити себе, продемонструвати власні здібності, але й можливість прийняти активну участь у популяризації сучасної книги та читання.

Цьогоріч конкурс стартував у квітні з оновленим складом журі, осучасненою назвою та новим логотипом. До уваги учасників конкурсу на виставці «Краща книга України 2020-2021» були представлені книги, які вийшли у видавництвах України протягом останнього року і стали переможцями різноманітних престижних конкурсів та літературних рейтингів.

img_3744.jpg

За умовами конкурсу участь могли взяти всі охочі від 14 років (окрім авторів книжок, представлених на виставці та бібліотекарів Одеської національної наукової бібліотеки).

Тож, радо запрошуємо на свято книги, де ми оприлюднимо результати конкурсу, назвемо імена переможців та поспілкуємося з ними, творчо проведемо Всеукраїнський день бібліотек.

Створено: 27.09.2021
Оновлено: 29.09.2021
Переглядів: 526
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.