«Я серцем відчуваю вас…» Творча зустріч зі Святославом Огренчуком

16 вересня 2021 року в головному читальному залі ОННБ відбулася творча зустріч зі Святославом Огренчуком – поетом, громадським і політичним діячем, членом Національної спілки журналістів України.

foto1.jpg

Святослав - багатогранна особистість, людина широких зацікавлень і вподобань. Він отримав духовну освіту в Почаївській духовній семінарії та Київській духовній академії, юридичну в Одеській національній юридичній академії. Святослав досяг значних успіхів у спорті і став чемпіоном з пауерліфтингу. Активно займається громадською і політичною діяльністю. Створена ним громадська організація «Ілля Муромець» до 2014 року займалась духовним, фізичним і культурним вихованням дітей та молоді. Нині організація зосередилась на благодійній діяльності, успішно реалізовує проєкт «Світлі Серця» - допомагає дітям з особливими потребами, організовує для них оздоровчі заходи.

Натхненна і мотивуюча поезія Святослава Огренчука сповнена любові до людей і Бога, вірності Україні, віри в непереможність правди.

foto-2.jpg

Шановного гостя та прихильників його творчості привітала Ірина Бірюкова – генеральний директор ОННБ, заслужений працівник культури України. Вона щиро подякувала Святославу Огренчуку за ідею організувати дебютний творчий вечір саме в стінах найстарішої книгозбірні, в розкішній залі Одеської національної наукової бібліотеки і активну участь у створенні наповненої світлом поезії програми зустрічі.

З теплими вітальними словами до поета та гостей звернулися:

Тетяна Маркова, директор департаменту культури та туризму Одеської міської ради.

foto3.jpg

Ігуменя Серафима, настоятелька Одеського Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря. 

foto-4.jpg

Руслан Пуздрач, начальник управління фізичної культури та спорту Одеської міської ради.

foto-5.jpg

Олександр Жильцов, директор департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради.

foto-6.jpg

Поезії Святослава Оргенчука прозвучали у виконанні Діани Малої, народної артистки України.

foto7.jpg

Юрій Работін, голова Одеської обласної організації Національної спілки журналістів України, заслужений журналіст України, нагородив Святослава Огренчука Дипломом лауреата Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання».

foto-8.jpg

Гості заходу насолоджувалися поезією у виконанні автора. У творчості Святослава Огренчука переплітаються лірична тематика і громадянська позиція.

foto-14.jpg

По завершенні зустрічі Святослав Огренчук подарував бібліотеці та гостям зустрічі свою першу збірку віршів «Улыбается солнечный город», присвячених Одесі, з автографом від автора.

foto-9.jpg

 

Творчий вечір, сповнений багатством душевних емоцій, пройшов у затишній атмосфері, залишивши по собі багато приємних спогадів. Усі присутні відчули щедру силу натхнення поета.

Бажаємо Святославу наснаги, нових творчих злетів та нових зустрічей з читачами!

foto-10.jpg foto-11.jpg
foto-12.jpg foto-13.jpg

foto-15.jpg

 

Створено: 20.09.2021
Оновлено: 21.09.2021
Переглядів: 544
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.