Турнір "Шахове двоєборство"

01.jpg 02.jpg

4 та 5 вересня 2021 р. в читальному залі ОННБ (вул. Академіка Філатова,1) в рамках «Клубу родинного дозвілля» відбувся турнір "Шахове двоєборство". Такий формат шахових змагань в Одесі пройшов уперше. Турнір складався з двох шахових дисциплін – бліц і рапід.

Захід був організований завдяки партнерському проєкту «Хід конем», який діє в Одеській національній науковій бібліотеці спільно з Громадською організацією «Одеською міською федерацією шахів».

Протягом двох днів шахісти активно змагалися та поринули в спортивний азарт. Учасники не лише урізноманітнили дозвілля, а й провели вільний час змістовно та пізнавально, відпрацьовуючи свою майстерність. До того ж, гра в шахи розвиває кмітливість і прагнення до інтелектуального розвитку. Турнір пройшов у напруженій та завзятій боротьбі. А в читальному залі вирувала цікава, спортивна та дружня атмосфера.

03.jpg 04.jpg

За підведенням підсумків двох турнірів перше місце зайняв Лев Борисов, першорозрядник, призер багатьох турнірів. Друге місце посів Михайло Коломієць, який нещодавно увійшов у шахове життя, але вже показує відмінні результати. Третє місце отримав Павло Стемберскій.

Головний суддя турніру - суддя другої категорії Рустем Горбенко.

Щиро вітаємо переможців та всіх учасників!Бажаємо натхнення, наснаги, успіхів та досягнення високої майстерності в шаховій грі!

00.jpg

Створено: 07.09.2021
Переглядів: 289
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.