До Дня Конституції України. Круглий стіл. Анонс

2-1.jpg

24 червня 2021 р., об 11 год. в Одеській національній науковій бібліотеці відбудеться круглий стіл «Конституція України як основа консолідації суспільства і держави у досягненні цілей сталого розвитку»: до 25-ої річниці прийняття Основного Закону України. 

На виконання Указу Президента України № 128/2021  «Про відзначення 25-ї річниці Конституції України», враховуючи важливе значення Основного Закону України у розбудові правової, демократичної держави, з метою гідного відзначення цієї визначної історичної події  та відповідно до Указу  Президента України № 722/2019  “Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року”, метою якого є забезпечення національних інтересів України щодо сталого розвитку економіки, громадянського суспільства і держави для досягнення зростання рівня та якості життя населення, додержання конституційних прав і свобод людини і громадянина,  Одеська національна наукова бібліотека  проводить круглий стіл «Конституція України як основа консолідації суспільства і держави  у досягненні цілей сталого розвитку».

Захід проводиться під егідою Міністерство культури та інформаційної політики України та за підтримки Департаменту культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації   та ГО «ВГО “Бібліополіс”».

Метою круглого столу є популяризація Основного Закону України, імплементація Цілей сталого розвитку, визначення місця та ролі соціальних інституцій у процесах державотворення, консолідація суспільства та держави у справі розбудови України, як європейської держави, привернення уваги суспільства до питань прав, свобод та обов’язків людини і громадянина. 

На засіданні круглого столу будуть обговорюватись питання щодо конституційно-правових засад екологічного права, реалізації політики гендерної рівності, освіти в інтересах сталого розвитку,  культурно-просвітницької діяльності бібліотек у формуванні екологічного світогляду  та екологічної свідомості громадян.

У  заході братимуть участь провідні науковці, культурні й громадські діячі, представники національних, державних та обласних наукових бібліотек, екологи, освітяни, студентство, журналісти, лідери недержавних організацій та інші представники громадянського суспільства.

 

Створено: 24.06.2021
Оновлено: 26.06.2021
Переглядів: 615
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.