«Музика душі» від Євгенії Заславської


imgp2971.jpg

5 червня у головному читальному залі Одеської національної наукової бібліотеки відбувся літературно-музичний вечір «Музика душі» в рамках проєкту «Щасливі зустрічі з Євгенією Заславською».

Євгенія Заславська – член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, учасниця Колективу поетів «Одеса – місто літератури ЮНЕСКО». Вона є автором трьох поетичних збірок «Ненаписані картини», «Між минулим і майбутнім», «Голос душі».

imgp3090.jpgТворчий вечір пройшов в теплій та затишній атмосфері: гості заходу насолоджувалися поезією у виконанні авторки – справжньої майстрині слова. У творчості Євгенії Заславської переплітаються лірична тематика, громадянська позиція, мелодичність, одеський колорит, гумор та сатира. Автор співпрацює з сучасними композиторами, на її вірші звучать романси та пісні. Під час заходу глядачі змогли особисто насолодитися результатами такої співпраці. Адже одна з музикантів, з якою співпрацює Євгенія Львівна, – композитор та піаніст-органіст Марія Дубік (м. Кам`янець-Подільський), завітала на наш захід та разом вони продемонстрували плоди їх творчого тандему.
serzh-byelkin.jpgЩе один гість, Серж Бєлкін, додав поетичної яскравості цьому вечору. Він зачитав свої ліричні вірші, у тому числі присвячені його викладачу та духовній наставниці Євгенії Заславській.
Тож усі присутні мали чудову нагоду збагатити й наповнити свій суботній вечір поетичними та музичними дивами.

Щиро радіємо творчій співпраці з Євгенією Заславською
та чекаємо на нові Щасливі зустрічі.

Створено: 07.06.2021
Оновлено: 09.06.2021
Переглядів: 861
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.