Бібліотека стала лауреатом конкурсу «Люди дела»

img_0041.jpg


Колектив
Одеської національної наукової бібліотеки
нагороджено Дипломом лауреата
щорічного конкурсу «Люди дела»
за підсумками 2019 року

Конкурс, який у 1993 році було започатковано першим редактором газети «Вечерняя Одесса» Борисом Дерев’янком, уже понад чверть століття відзначає творчих, ініціативних, успішних людей та сумлінну працю колективів закладів і установ Одеси й Одещини.

Зазвичай, підсумки цього авторитетного конкурсу оголошуються 1 липня, у день заснування газети, але цього року через карантин були внесені певні корективи і урочисте нагородження переможців конкурсу відбулося 20 жовтня.

Вшанування лауреатів конкурсу відбулося у внутрішньому дворику Одеської національної академії харчових технологій на відкритому повітрі, із дотриманням всіх вимог безпеки
(фото - Олег Владимирський, "Вечірня Одеса")

Ірина Бірюкова й Ольга Бельницька
під час вручення відзнаки "Люди дела"
(фото - Олег Владимирський, "Вечірня Одеса")

За словами головного редактора «Вечерней Одессы» Олега Суслова, цього року відзнаку здобули тринадцять осіб та (лише!) три колективи: Одеське експериментальне протезно-ортопедичне підприємство, Всесвітній клуб одеситів і Одеська національна наукова бібліотека! Вітаємо усіх лауреатів та пишаємось власними здобутками!

foto-grineveckij_biryukova.jpg


Лауреатів привітав голова журі конкурсу,
відомий політик,

громадський діяч і меценат, 
Сергій Гриневецький.
На фото з
генеральним директором ОННБ
Іриною Бірюковою

Зворушливо прозвучав виступ голови журі конкурсу, почесного громадянина Одеси і Одеської області Сергія Рафаїловича Гриневецького, який високо оцінив внесок лауреатів у розвиток суспільства.

Колектив бібліотеки висловлює щиру вдячність організаторам конкурсу за увагу і високу оцінку діяльності ОННБ. Це надихає на подальші творчі пошуки й активні кроки у розбудові культурного простору Одеси та Одещини.

Про цю подію читайте також
на сторінках газети "Вечерняя Одесса"


Створено: 21.10.2020
Оновлено: 23.10.2020
Переглядів: 24201
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.