Виставка живопису

Під час відкриття виставки. Справа-наліво: Ольга Ботушанська, ген. директор ОННБ ім. М. Горького, Ольга Барковська, співробітник бібліотеки, Тетяна Бродецька, художник, автор виставки, Олена Жулицька, наук. співробітник ОХМ.

Усього на виставці представлено більше тридцяти картин, виконаних у техніці олійного живопису та акварелі. Незважаючи на відсутність спеціальної художньої освіти, Тетяна Бродецька вже заявила про себе як серйозний живописець. Вона член молодіжної секції НСХУ. Не в останню чергу її належність до родини з міцними мистецькими традиціями, визначили професійні уподобання і професійну виучку. Не так давно у бібліотеці проходила виставка творів її матері, Ольги Котлярової-Прокопенко. Живописом та декоративно-прикладним мистецтвом займалася її бабуся Неллі Котлярова.

У своїй творчості Тетяна віддає перевагу пейзажному жанру і натюрморту. Її майже виключно натурні роботи сповнені безпосередності, милування краєвидом, любов’ю до деталей, як наслідок щирості і певної наївності. Роботи художниці прості по композиції, врівноважені, емоційно вихоплені із ландшафту. Цікаві своїм живописним багатством та емоційністю морські види, майже винятково динамічні.

Виставка дає можливість прослідкувати і напрямок розвитку мисткині на даному етапі. Так, у нових, невеличких за форматом етюдах спостерігається більша увагу до кольору, пошуку контрастів. Окремі етюди досить вдалі по тону, з’являються такі доречні акценти, що вигідно відрізняє їх від більш ранніх робіт.

Викликає повагу і захоплення та обставина, що молода художниця є матір’ю трьох дітей, старші серед яких так само проявляють інтерес до малювання.

Під час відкриття Тетяну Бродецьку тепло привітали ген.директор бібліотеки О.Ф. Ботушанська, співробітники бібліотеки, мистецтвознавці, колеги і шанувальники її творчості. За плечима молодої художниці участь більш ніж у 130 виставках, 17 з яких персональні.

Тетяна Бродецька. Ідилія. Карпати.


Тетяна Бродецька. Одеські береги.

 

Бродецька Тетяна. Ранковий натюрморт.

Створено: 14.03.2011
Переглядів: 1942
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.