Триває конкурс читацьких відгуків «Замовте слово про книгу»

foto_1_magistri_pnpu_im_kd_ushins_kogo_sluhayut__oglyad_vist.jpg

В рамках конкурсу читацьких відгуків «Замовте слово про книгу» співробітники Одеської національної наукової бібліотеки провели огляд виставки «Кращі книги України 2017-2018» для магістрів Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського.

sp.jpg

Разом з викладачами Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського кандидатом філологічних наук, доцентом Володимиром Івановичем Сподарцем  (на фото) співробітники бібліотеки ознайомили магістрів філологічного факультету ПНПУ ім. К.Д. Ушинського з виставкою, на якій представлені книги-переможці різноманітних міжнародних та всеукраїнських премій: Національної премії України імені Тараса ШевченкаМіжнародної літературної премії імені Миколи Гоголя «Тріумф», Міжнародної літературної премії імені Григорія Сковороди «Сад божественних пісень», Книга року BBC та інших. На виставці представлена дитяча та література для дорослих, художні романи та наукові праці, збірники поезій та мистецькі альбоми, тож кожен може знайти те, що йому до смаку, і взяти участь у конкурсі.

За умовами конкурсу, що проводиться в рамках XIХ Всеукраїнської виставки-форуму «Українська книга на Одещині», відгук можна відправити до 12.05.2018 року поштою на адресу: 65023, м. Одеса, вул. Пастера 13, або на електронну адресу: onnb.div@gmail.com з приміткою «конкурс відгуків».

Створено: 18.04.2018
Переглядів: 1058
© 2023 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.