ВИСТАВКА ТВОРІВ ОЛЬГИ КОТЛЯРОВОЇ- ПРОКОПЕНКО

27 жовтня у головному читальному залі бібліотеки відкрилася виставка одеської мисткині Ольги Котлярової-Прокопенко.

На виставці представлено двадцять живописних робіт різних періодів творчості мисткині, а також серія полотен, виконаних під час останнього літнього пленеру в Коблєво (Миколаївська обл.).

Ольга Котлярова-Прокопенко живе і працює в Одесі, член НСХУ, представник художньої династії. Свого часу закінчила ОХУ ім. М. Грекова (викладачі О.В. Слєшинський, З.Д. Борисюк). Працює переважно в техніці олійного живопису, а також акварелі, улюблені жанри – пейзаж, натюрморт, портрет. Твори художниці зберігаються в музейних та приватних колекціях в Україні та за кордоном, а також в фондах ОННБ ім. М. Горького. Учасниця благодійної виставки-акції «Добрий янгол» (ОННБ, 16.02.2010).

Під час відкриття виставки. У центрі завідуюча відділу мистецтв бібліотеки Тетяна ЩуроваПід час відкриття виставки. У центрі завідуюча відділу мистецтв бібліотеки Тетяна Щурова

 

Ольга Котлярова приймає привітання

Ольга Котлярова приймає привітання

 

«Танцюючі тіні»

«Танцюючі тіні»

 

Фрагмент експозиції

Фрагмент експозиції

 

Створено: 27.10.2010
Переглядів: 2362
© 2021 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.