Форум бібліотекарів Півдня України

5 березня 2015 р. в ОННБ ім. М.Горького відбувся форум бібліотекарів Півдня України «Бібліотека XXI ст.: освітній та практичний вектори». Це спільний захід ОННБ ім. М.Горького і Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв (МФ КНУКіМ), у якому взяли участь бібліотекарі Миколаєва, Одеси та Херсона.

Програма

Ініціювали конференцію викладачі КНУКіМ, які вже на цей час на базі свого закладу та бібліотек півдня провели кілька подібних зустрічей у Києві, Миколаєві та Херсоні. Мета форуму – спільними зусиллями бібліотек і навчальних закладів, де є бібліотечні факультети чи відділення, виробити напрямки підготовки майбутніх фахівців бібліотечної галузі, поєднавши теоретичні напрацювання з практичним досвідом, і врахувавши запити бібліотек на сучасному етапі їх діяльності.

У роботі конференції взяли участь спеціалісти бібліотечної галузі, представники МФ КНУіМ, ОННБ ім. М.Горького, Науково-педагогічної бібліотеки м. Миколаєва, Херсонської ОБ для юнацтва ім. Б.Лавреньова, Національної бібліотеки НУ «ОНЮА», Одеської міської ЦБС для дітей, ООУНБ ім. М.Грушевського, Одеської МБ для дітей ім. Н.Крупської, ООБ для юнацтва ім. В.Маяковського, Наукової бібліотеки ОНУ ім. І.І.Мечникова та ОУКіМ ім. К.Д.Данькевича.

Присутніх привітали генеральний директор ОННБ ім. М.Горького, заслужений працівник культури України Ольга Ботушанська та заступник начальника Управління культури і туризму, національностей та релігій Одеської ОДА Олена Петрова.

Учасники зустрічі виробили рекомендації щодо основних вимог з підготовки бібліотекарів на факультетах та бібліотечних відділеннях вишів у вік розвинутих інформаційних технологій.

Подяка від ВП "МФ КНУ КіМ"

ФОТОРЕПОРТАЖ

Вітальне слово Ольги Ботушанської. Крайня зліва модератор зустрічі Світлана Гриценко

Привітання від Одеської обласної держадміністрації виголошує Олена Петрова

Ініціатори та учасники форуму. Зліва-направо: Світлана Шуляк, Ганна Єрмолаєва, Тетяна Борко, Тетяна Роскіна

Виступ Таїсії Іванійчук. Зліва Ольга Дремлюга

Наталія Диба, завідувач відділу літеартури іноземними мовами та міжнародних проектів ОННБ

Натхненний виступ наймолодшої учасниці форуму Дарії Дейч

Створено: 06.03.2015
Переглядів: 6367
© 2024 Одеська національна наукова бібліотека. Всі права захищено. При використанні матеріалів посилання на офіційний веб-сайт Одеської національної наукової бібліотеки обов'язкове.