← Література з питань права (за лютий 2019 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Землевпорядний процес : навч. посіб. / А. М. Третяк, Й. М. Дорош, Р. А. Третяк, Ю. В. Лобунько. – Херсон : Олді-Плюс, 2018. – 272 с.

Анотація

Перший в Україні навчальний посібник, в якому викладено теоретичні основи землевпорядного процесу, його понятійний апарат, функції, складові та принципи, землевпорядні процесуальні відносини, ознаки, характер, система та їх елементи, склад суб’єктів землевпорядних процесуальних відносин, їх статус, процесуальні права та обов’язки, землевпорядні провадження та їх класифікація, землевпорядний процес та його стадії, економіко-правова природа документації із землеустрою як підсумкового акту здійснення землевпорядного процесу, особливості землевпорядного процесу у сфері зміни цільового призначення земель та організації сівозмін та впорядкування угідь.

Для студентів вищих навчальних закладів, викладачів, аспірантів, фахівців землевпорядних, економічних та агрономічних факультетів, а також фахівців управлінських органів виконавчої влади і місцевого самоврядування у сфері землеустрою.