← Література з питань права (за лютий 2019 р.)
< Попередня книга Наступна книга >

Бібліографія

Одесская школа права. Введение в украинское право / Сергей Васильевич Кивалов, Нина Владимировна Анищук, Тимур Александрович Остапенко, Яна Валериевна Шевчук-Белая, Наталья Владимировна Ефремова ; Нац. ун-т "Одесская юридическая академия" ; под общ. ред. и вступ. ст. Сергей Васильевич Кивалов ; отв. ред. Марьяна Владимировна Афанасьева ; сост. Ю. Д. Батан. – 3-е изд, перераб. и доп. – Одесса : Юридична література, 2016. – 502 с. : ил.

Анотація

У книзі, написаній колективом авторів, які працюють у Національному університеті «Одеська юридична академія», що є продовжувачем традицій одеської школи права, розкриваються особливості правової системи України, питання історії її становлення та перспективи подальшого розвитку, зміст конституціоналізму в Україні, специфіка основних та профільних галузей українського права, дана характеристика видів юридичного процесу в Україні, наводяться нові напрямки правового регулювання, висвітлюється інституціональне забезпечення українського права.

Книга може бути корисною не тільки студентам, викладачам, ученим, практикуючим юристам, а й всім, хто цікавиться українським правом. Вона розрахована на поширення інформації про українське право в інших правових культурах. У ній наведено вступний матеріал як для орієнтації в правовій системі України у цілому, так і в окремих напрямках правового регулювання для більш глибокого вивчення сучасного українського права.